Kontakt Kontoret

Ordreafdeling

Jeannette Hybert
kontor@missbagel.dk

Lotte Peronard
ordre@missbagel.dk
Telefon: +45 4913 1411

Bogholderi

Bente Kleis
bogholderi@missbagel.dk
Telefon: 44222476

Markedsføring

Nicole Jul Nielsen
marketing@missbagel.dk
Telefon: 44 22 24 75

Ledelsen

Lars Bogs
Administration og maskiner
Direkte: +45 40757700
E-mail: lars@missbagel.dk

 

 

Lone Kok
Produktion og personale
Direkte: +45 20848094
E-mail: lone@missbagel.dk
Jobansøgninger sendes til Lone

 

Tom Tietze
Salg, messer og demoer
Direkte: +45 40340069
E-mail: tom@missbagel.dk

Adresse – telefon – CVR

Miss Bagel ApS
Aa. Louis-Hansens Allé 2
3060 Espergærde
Telefon.  +45 4922 3594
Fax. +45 49203577
Ordre telefon. +45 49131411

CVR nr. 25 91 83 71

Kørende Sælger – Sjælland

Karsten Weidemann
Salg
Direkte: +45 9189 7210
E-mail: karsten@missbagel.dk

Kørende Sælger – Jylland

Bjarne Lauridsen
Salg
Direkte: +45 8177 3162
E-mail: bjarne@missbagel.dk

Følg os

Sociale medier
Facebook
Linkedin
Instagram

Job hos Miss Bagel

Se her