Kontakt Kontoret

Ordreafdeling
Telefon: +45 49131411

Jeannette Hybert
kontor@missbagel.dk

Martin Wood
ordre@missbagel.dk

Bogholderi
Bente Kleis
bogholderi@missbagel.dk

Markedsføring
marketing@missbagel.dk

Ledelsen

Lars Bogs
Administration og maskiner
Direkte: +45 40757700
E-mail: lars@missbagel.dk

 

 

Lone Kok
Produktion og personale
Direkte: +45 20848094
E-mail: lone@missbagel.dk
Jobansøgninger sendes til Lone

 

Tom Tietze
Salg, messer og demoer
Direkte: +45 40340069
E-mail: tom@missbagel.dk

Adresse og telefon

Miss Bagel ApS
Aa. Louis-Hansens Allé 2
3060 Espergærde
Telefon.  +45 49223594
Fax. +45 49203577
Ordre telefon. +45 49131411

Kørende Sælger

John Lang
Salg
Direkte: +45 81771645
E-mail: john@missbagel.dk

Følg os

Sociale medier
Facebook
Linkedin
Google+
Pinterest

Job hos Miss Bagel

Se her